55th World Military Cross-Country Championship, Apatin
AIDA International World Championship, Belgrade
LEN final four water polo, Belgrade
Junior women world cup floret fencing, Belgrade
IPC-Ice sledge hockey, European championship, Novi Sad
FINA Open Water Grand Prix Swim Marathon, Sabac
FISU world cup, basket 3×3, Kragujevac
European Championship-Serbian Masters – beach volleyball, Novi Sad
European cadets Judo championship, Bar, Montenegro
Rowing World Cup, Belgrade
Bodybuilding Balkan Championship, Cacak
European championship in wrestling, Belgrade
White cross, Belgrade
Fencing Junior World Cup, Belgrade
European handball women championship, Belgrade
European handball men championship, Belgrade
Ice Climbing speed and Lead
Federation Cup Tennis, Serbia – Canada, Novi Sad
38th European Junior and Cadet Karate Championship
Euroleague women final four 2011- Ekaterinburg
Belgrade Marthon
Waterpolo World League
8th European Championship in kayak- Kraljevo
Intercontinental light middleweight title boxing – Belgrade
Ukraine Basketball Super League
ECC Track and Field Senior Group B- Belgrade
European Senior Canoe Sprint Championship- Belgrade
European Team Championship 2nd League – Novi Sad
European Junior Championship wrestling –Zrenjanin
European Junior Diving Championship- Belgrade
European Junior Championship Swimming- Belgrade
European Championship-Serbian Masters – beach volleyball, Novi Sad
FINA Open Water Grand Prix Swim Marathon, Sabac
European Championship Shooting, Belgrade and Pancevo
FIBA Europe Euroleague women
FIBA Europe Eurochallenge men
Boxing IBF titles
University Championships futsal
European team Championship athletic
World Cup‐shooting
World Championships karate
World Junior Championships kick boxing
European Junior Championship volleyball
European Championship body building/fitness
Star cup fencing
Европско јуниорско првенство у атлетици,
25. Универзијада у Београду,
Светско првенство у комбат саватеу,
4. Београдски Интернационални Митинг “Меморијал Артур Такач”
Европско првенство за мушкарце у бодибилдингу,
42. светско војно такмичење у маратону,
Стар куп у мачевању за жене
Светска лига у ватерполу за мушкарце
42. Међународни Бели Крос
Европско првенство у кошарци за мушкарце
Европско првенство у кошарци за жене
Европско клупско првенство у атлетици за јуниоре,
3. Светско првенство у кајаку и кануу на мирним водама,
10. Светско универзитетско првенство у веслању,
Европско јуниорско првенство у пливању,
Европско јуниорско првенство у ватерполу,
Светско универзитетско првенство у теквондоу,
Пливачки маратон – FINA OPEN WATER GRAND PRIX
Видовданска трка, Брчко
ИССФ Светски куп у стрељаштву
ЦЕВ Куп
White Cross 2008
FIBA EuroCup Men & EuroLeague Women 2008
ИССФ Светски куп у стрељаштву
16th World Kickboxing Championships
European Championships in Kayak-Canoe
ФИНА Светска лига
EYOF
ФИНА Пливачки Маратон
FIBA U19 Светско првенство у кошарци
Међународни атлетски митинг „Меморијал Артур Такач“
2007 IFBB Европски шампионат у бодибилдингу, фитнесу и бодифитнесу за жене и фитнесу за мушкарце
Европско првенство у џудоу
Европско првенство у стоном тенису
Star Cup – мачевање
Европско првенство у џудоу у апсолутној категорији
Екипно првенство Европе у џудоу за сениоре и сениорке
Отворено првенство Србије у пливању
Европско првенство у ватерполу
ФИНА Пливачки Маратон
33. Европски јуниорски шампионат у каратеу
ФИНА Светска лига